KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7939652
nr 793 9652
Gravyrer
Kartor, 7 st, 1600-/1700-tal,
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:54:57
1.200 kr
1.600 kr